Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості" Неділя             
     14.07.2024           
       11:50            

Пошук
    
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

           

 

Зустріч із Нечитайлом М.Я.

 

 

           У читальному залі дитячої бібліотеки відбулася зустріч «З книжок про бої, про війну, ми читали» з літератором Решетилівщини Миколою Яковичем Нечитайлом.

    У щирій розповіді автор поділився спогадами про своє дитинство, жахіття війни, та історію виникнення книг «Конячі сльози», «Перша ялинка мого дитинства»,  «Дітям про дітей війни».

    Учні 4-Б класу Колотій Самсон та Захарченко Анна зачитали свої творчі доробки, та подякували автору за змістовну розповідь.

    Микола Якович побажав дітям добре вчитися, бути гідними громадянами України.

 

 

     

 

 

Зустріч із Ставицьким В.М.

 

 

        Напередодні весняних канікул у читальному залі бібліотеки для дітей відбулась зустріч з поетом Решетилівського краю  -  Віктором Миколайовичем Ставицьким.

        Бібліотекар Коваленко Л.М. розповіла біографію автора. Віктор Миколайович - про свої творчі доробки, зачитав вірші, прослухали відеозапис пісні «Матіола» покладеної на його вірш. Присутні учні 7-Б та 7-В класу зацікавлено слухали розповідь. По закінченні подякували за змістовну розповідь та подарували автору квіти.

 

 

 

 

«Ковіньку знають всі»

 

                 «Видатний український сміхотворець Олександр Іванович Ковінька, наш земляк, родом з Плоского, був з тих письменників – самородків, які ще за життя завоювали всенародну любов». Такими словами розпочалася літературна година «Ковіньку знають всі» з нагоди 115 – річчя з дня народження великого майстра сміху, яку організували і провели 14 січня бібліотекарі дитячої та районної бібліотеки для дорослих. В ході заходу присутні перегорнули сторінки біографії гумориста, послухали у відеозаписі гуморески О. Ковіньки «Каюся» та «Галушки» у виконанні юних читців.

 

 

     

 

 

                  Бібліотекар дитячої бібліотеки Задоркіна Т.Ю. ознайомила присутніх з літературою, яка була представлена на книжковій виставці «Олександр Ковінька як символ свого часу».

Учасники заходу активно приймали участь у вікторині «Невмируще слово гумору», що провела бібліотекар кафедри юнацтва Рагуліна О.О.

Діти з цікавістю слухали гуморески відомих українських сміхотворців у виконанні Яременка Едуарда, Дерев’янка Віталія та Синенко Тані.

Солодкими призами, дружніми оплесками, хорошим настроєм завершилася ця літературна година з нагоди ювілею нашого славного земляка. Присутні гордилися тим, що таку талановиту людину зростила наша решетилівська земля.

 

 

 

 

    

 

 

 

 

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору