Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості" Неділя             
     14.07.2024           
       12:48            

Пошук
    
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

МИЛА МОЯ РЕШЕТИЛІВКА

 

 

Учні  2-Б та 2 – В класів Решетилівської ЗОШ 1 ступеня, класні керівники Гречко С. І.  та Л.Ю.Пробийголова є користувачами  районної бібліотеки для дітей ще з дошкільного віку. Кожного тижня вони дружно приходять у бібліотеку для обміну прочитаних книжок. Частими гостями вони є і під час проведення масових заходів у бібліотеці.

 

        

 

Напередодні Дня визволення Решетилівки, який відзначаємо 23 вересня, працівники бібліотеки запросили учнів цих класів на відео презентацію, підготовлену Горбач Т.А., Пономаренко Л.В.  Презентація проведена з цікавими коментарями, розповідями про красиві місця Решетилівки, історію їх створення. Діти також із захопленням впізнавали на фото рідне красиве селище.

 

 

 

 

КРАЮ, МІЙ РІДНИЙ, ЗЕМЛЕ МОЯ

 

 

       В Решетилівській районній бібліотеці для дітей в «Бібліоміст» для учнів групи продовженого дня Решетилівської ЗОШ 1 ступеня, вихователь Ленчик Галина Миколаївна підготовлена і проведена година спілкування «Рідний краю мій, земле моя».

 

 

 

          

 

 

 

      Працівники бібліотеки у хвилюючій розповіді згадали про страшні  роки Великої Вітчизняної війни, розповіли про визволення Решетилівки, звернули увагу на  вагомість перемоги для теперішнього покоління.

        Після розповіді, учні задавали запитання, отримували відповіді. А потім кожен учень коротко сказав, як  і за що  він любить Решетилівку. Цікаву відео презентацію про рідний край переглянули із захопленням, називаючи красиві місця, що бачили в кадрах на екрані.

 

 

 

       

 

 

    В читальному залі переглянули журнали.

 

 

       Дню визволення Решетилівщини був присвячений також патріотичний репортаж «Цей  день в серцях нащадків буде жити»,  проведений для учнів продовженого дня

Решетилівської ЗОШ 1 ступеня, вихователь  Задорожна Н.Г.

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору