Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості" Неділя             
     14.07.2024           
       11:43            

Пошук
    
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

       Дитинство – найцікавіша, найвідповідальніша пора становлення особистості. Сьогодні відділ обслуговування дітей Решетилівської Центральної міської бібліотеки - культурна  скарбниця знань та інформацій, місце, де діти з безпекою та користю проводять свій вільний час.

        Його працівники забезпечують для читачів сучасний рівень обслуговування, надають  вільний доступ до всіх інформаційних джерел.    У відділі є більше  8000 книг, 32 назви газет та журналів, які приносять знання, радість спілкування, багато нового, цікавого і корисного читачам.

            На сьогоднішній день він є культурно-інформаційним центром з широкими можливостями для спілкування, культурного та духовного розвитку юних громадян, надає невичерпну інформацію читачам на допомогу освіті, самоосвіті та реалізації особистих якостей дитини.

 

 

 
 
 
 

Тільки у нас:

 

 

 

*Можна стати читачем від першого року свого життя.

 

*Відвідувати бібліотеку всією родиною.

 

*Підвищувати рівень навчання та самоосвіти.

 

*Тут завжди готові допомогти підібрати літературу, відповісти на складні запитання, навчити самостійного пошуку улюбленої книжки.

 

*Цікаво провести дозвілля.

 

Абонемент читачів середнього та старшого шкільного віку,

організаторів дитячого  читання.

         Абонемент – місце, де видають книги додому на певний період часу. Книги можна вибрати на абонементі самостійно. У фонді абонементу  є різноманітна література, що задовольнить запити і смаки користувачів: безліч історичної, педагогічної, класичної та сучасної художньої  літератури, науково-фантастичні твори, різножанрові твори українських письменників та письменників інших країн, детективи,  науково-популярна, довідкова література.

Двері завжди відчинені для відвідувачів.

 
      
 

Абонемент дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

        Основне завдання відділу обслуговування дітей – навчити їх насолоджуватися читанням, зробити його привабливим і улюбленим заняттям, виховати в юних читачів інформаційну культуру, культуру читання; формувати вміння користуватись бібліотекою, її послугами, а також книгою, довідковим апаратом; розвивати творчу думку, пізнавальні здібності учнів. Він  є скарбницею інформації, сприяє гармонійному розвитку особистості, розвиває навики до пошуку інформації, свідомого осмислення інформаційних джерел.

       Працівники запрошують тебе в чарівний світ казки, почитати дитячі книги. Розвивати свої творчі здібності, беручи участь в різноманітних масових заходах.

       Завжди комфортно почувають себе малюки у відділі обслуговування 1-4 кл. та дошкільнята, де естетично, зі смаком оформлені книжкові виставки, розміщені м`які іграшки, живі квіти. Бібліотекарі поцікавляться думкою щодо прочитаного, підберуть потрібну літературу на будь-який смак та вподобання дітям та на допомогу батькам у вихованні дітей.

Читальна зала

            У читальній залі,  розрахованій на 20 місць, користувачі мають змогу скористатись цінними книгами, словниками, енциклопедіями. До послуг користувачів пропонуються дитячі періодичні видання, різноманітні ігри, вікторини, літературно-музичні ранки,  історичні, краєзнавчі, народознавчі години. Це неповний перелік тих масових заходів, які проводиться за участю читачів.

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору