Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості"



 Четвер             
     25.04.2024           
       18:40            

Пошук
    








Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

ПРАВИЛА Інтернет-БЕЗПЕКИ І Інтернет-ЕТИКИ 


ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ

 

 

 

Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.

Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.

Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.


• Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.

• Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.

• Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.

• Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.

• Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.

• У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.

• Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.

• Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі.

• Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами!

 

 

 

 

ПОСІБНИК З ІНТЕРНЕТ-БЕЗПЕКИ ДЛЯ БАТЬКІВ

 

 

Батьки мають перебувати у близькому контакті з дітьми під час дослідження ними Інтернет-ресурсів.

 

Бібліотекам, школам, клубам слід навчати дітей безпечному користування Інтернет.

 

Дорослим не слід надавати приватну інформацію про дітей (фотографії, адреси, номер школи і класу) на сімейних або шкільних сайтах.

 

Дітей і підлітків слід навчати нести відповідальність за свою поведінку у мережі.

 

Немає нічого дивного, якщо діти знають про Інтернет більше за батьків. Попросіть їх навчити вас користуванню Інтернет; поговоріть з ними про те, що гарного і що поганого є у мережі.

 

Батькам треба навчитися не проявляти надмірної реакції, якщо вони побачать, що дитина переглядає небажані матеріали або порушує правила. Не сваріть і не наказуйте дитину,

якщо вона розповіла Вам про неприємну зустріч в Інтернет. Вашою найкращою стратегією буде попрацювати разом, таким чином ви обидва зможете зрозуміти що трапилося, і як

зробити, щоб це більше не повторювалося.

 

Досвід, набутий дітьми в Інтернет, може бути корисний для них у подальшому житті. Уміння зробити гарний вибір в Інтернет може навчити дітей критично ставитися до проблем, з якими їм доведеться зустрітися у подальшому житті.

 

Оскільки діти часто є більш "продвинутими" користувачами, ніж дорослі, для них не є складністю зареєструватися у он-лайнових іграх або у "чатах". Вони не розуміють наслідків

відкриття персональної інформації чужинцям. Як правило, дітям не слід надавати персональну інформацію незнайомцям без дозволу батьків. Ця інформація включає ім'я, адресу

електронної пошти, поштову адресу, фотографію, номер школи і класу і таке інше. Розкажіть дітям про небезпеки, до яких призводить надання персональної інформації, і роздрукуйте

для них головні правила он-лайнової подорожі мережею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору