Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості" Неділя             
     14.07.2024           
       11:58            

Пошук
    
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 

 

Свята наближаються, мрії хай збуваються !

 

     

 

 

 Зима, а снігу нема.  Та є тепло в природі,  і не тільки.  28 грудня, напередодні веселих зимових свят,  учні ЗОШ 1 ступеня у бібліотеку для дітей завітали, з Новим роком та Різдвом Христовим працівників привітали! І Козу водили, і цигани ходили, Маланочка співала, щедрівники щедрували. Разом з учнями побажали  щастя, міцного здоров’я у наступному році  і вчителі Юлія Борисівна Григоренко, Неля Георгіївна Задорожна.

 

 

 

 

       

 

 

        

 

 

 

До читального  залу Решетилівської   бібліотеки для дітей  працівники гостинно запросили учнів 4 - А класу Решетилівської ЗОШ – Iступеня, класний керівник

Григоренко Юлія Борисівна, на свято «Рости щасливою, дитино».

 

 

 

 

 

 

 

 

 Прощальний місяць осені.  Дощі, тумани, важкі сірі хмари, неначе сльози  журби  за теплом і сонечком,  ллють і ллють краплі дощу на холодну землю.

 

 

Заховатися від негоди, в затишній атмосфері провести своє дозвілля приходять дошкільнята і учні  до  Решетилівської районної бібліотеки для дітей.  Для них відкриті завжди двері, їх радо зустрічають працівники бібліотеки.  Чудову осінню композицію  і перегляд журналів та книг під назвою «Золота  осінь»  розмістили у вестибюлі дитячої бібліотеки. Діти і батьки з цікавістю переглядають літературу, фотографуються, заходять не один раз помилуватися затишним куточком.

 

 

 

 

 

 

       «В ПІСНЯХ ЧАРІВНИХ ТВІЙ ОБРАЗ КВІТНЕ»

 

- так називався святковий захід присвячений Дню матері,

 

який провела районна бібліотека для дітей

 

з учнями 3 класу Решетилівської ЗОШ 1-2 ст.

 

 

 

       Працівники бібліотеки розповіли історію виникнення свята, про початок його відзначення в  Україні.  Прочитані красиві, теплі, душевні вірші про маму, лунали пісні. Проведено вікторину «Хто більше знає назв пісень про маму».

 

 

 

 

 

       На закінчення заходу учні переглянули відео-слайди за темою «Мати і дитя». Учасники фотографувалися на згадку про цікавий захід.

 

 

 

СВЯТО ПОСВЯТИ В ЧИТАЧІ

«Скарбниця мудрості людської»

 

 

     « Книга вчить як на світі жить.  Книжка відповідає на безліч запитань і сама вміє запитувати. Це одне з найбільших див створених людиною», - такими словами  розпочалося традиційне  свято посвяти  першокласників Решетилівської ЗОШ 1 ступеня  у читачі районної бібліотеки для дітей.

 

      На свято, яке проводилося у читальному залі, до учнів 1-Б і 1-В класів завітали учні старших класів в образах казкових героїв, які у віршованій формі розповіли про бібліотеку, її призначення, важливість читання, ознайомили малечу з правилами поведінки в бібліотеці, користування книгою.

 

 

 

     На згадку про захід працівники бібліотеки подарували кожному,  виготовлені ними, книжкові закладки. Свято пройшло жваво, діти з захопленням переглянули журнали, енциклопедії, казки. Кожен учень вибирав для себе  книги, які сподобались і став користувачем районної бібліотеки для дітей.

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1,2

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору