Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості" Неділя             
     14.07.2024           
       12:12            

Пошук
    
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотечний урок «Козацтво – гордість України»

 

 1 жовтня – багатий на свята день –  День Покрови Пресвятої Богородиці, День Козацтва, День Захисників  і Захисниць України! 

 Про всі ці свята розповідали на бібліотечному уроці «Козацтво – гордість України» учням 3-В класу(класовод Дрягун С.В.) працівники дитячого відділу міської бібліотеки.

Діти дізнались про історію виникнення цих свят, переглянули відео про козаків, прослухали вірші про Україну та героїв нашої Неньки.

 

   

 

****

Вручення призів юним талантам

 

Наперередодні тридцять другої річниці Незалежності України ми вирішили провести конкурс дитячих малюнків під назвою «Україна – вільна країна». Умови конкурсу не обмежували політ дитячої фантазії ні форматом, ні стилем виконання, ні кількістю робіт. На конкурс було заявлено 50 малюнків від 25 учасників. Оцінювання проводилося 14 серпня професійним журі до складу якого увійшли решетилівські художники  Ольга Зозуля, Петро Шевчук та Володимир Григоренко. За умовами конкурсу учасники були поділені на 2 вікові категорії: від 6 до 9 років і від 10 до 15 років, що дало змогу більш об’єктивно провести оцінювання робіт.

За результатами оцінювання в молодшій групі перше місце отримала Зозуля Іванка, друге місце поділили Федорченко Ліна та Шкурупій Діана, а третє місце дісталося Кашиній Олександрі. У другій групі учасників перше місце посіла Христенко Єва, друге – Пилявський Кіріл, а третє – Вовк Вероніка.

Оголошення результатів конкурсу та вручення призів  було заплановане на 22 серпня, але війна і тут внесла свої корективи. Через заборону масових заходів святкову подію довелося перенести на невизначений термін. Тому тільки 20 вересня нам вдалося провести  цей урочистий захід.

В читальному залі дитячого відділу бібліотеки діток привітали та висловили свої враження від конкурсних робіт наші художники та працівники бібліотеки. Переможцям конкурсу вручили призи та грамоти,  багато діток отримали  грамоти за оригінальність та творчий підхід. Варто додати, що жоден учасник конкурсу не залишився без маленького подарунку. За це ми дуже вдячні спонсорам конкурсу малюнків – приватним підприємцям Віталію Гудзенку, Олесандру Ткаченку та Ірині Кошкалді. Звичайно, свою частку внесли і працівники бібліотеки.

Попри всі труднощі сьогодення, ми прагнемо внести в життя дітей творчі та радісні нотки і вдячні всим, хто підтримує нас у цьому прагненні.

 

    

 

 

       

 

 

****

Конкурс дитячих малюнків «Україна – вільна країна»

 

    Завершився конкурс дитячих малюнків «Україна – вільна країна» присвячений Дню Незалежності України. На конкурс було представлено 50 робіт від 25 учасників. Експертна комісія з відомих решетилівських художників Ольги Зозулі, Петра Шевчука та Володимира Григоренка, провівши оцінювання дитячих та юнацьких малюнків, визначила переможців конкурсу. Члени комісії відзначили глибину та змістовність багатьох робіт, де діти показали цілковите розуміння тяжкої ситуації в якій перебуває наша країна.

    Запрошуємо всіх учасників конкурсу на вручення нагород яке відбудеться 22 серпня о 13.00 годині в читальному залі дитячого відділу бібліотеки.

 

 

   

 

      

 

 

****

В читальній залі відділу обслуговування дітей знову зібрались юні майстри

 

 

       

    

         

 

 

 

****

В читальній залі відділу обслуговування дітей були проведені  майстер - класи "Виготовлення закладки" та "Квітковий букет". 

 

 

 

        

          

 

-1-,  -2-,  -3-

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору