Ви увійшли як   LibResh                                                   Головна | Мій профіль | Вихід | RSS
Група "Гості" Неділя             
     14.07.2024           
       13:48            

Пошук
    
Онлайн: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«Я ЧИТАЮ ЩОДНЯ»

 

В рамках шкільного проекту «Я читаю щодня» в читальному залі відділу обслуговування дітей  Решетилівської міської бібліотеки проведено заходи з популяризації книги для учнів 2-Б, та 2-В класів Решетилівської ЗОШ-І ступенів.

 

 

Бібліотекар Чеверденко А.І розповіла про виникнення книги та її значення в житті людини. Діти відгадували загадки, розповідали про свої улюблені книги та ознайомилися з періодичними виданнями, переглянули відео про памятники книгам та казковим героям.

 

 

ВІТАННЯ ІЗ ВСЕУКРАЇНСЬКИМ ДНЕМ БІБЛІОТЕК

 

 

             Щиро і зворушливо привітали всіх працівників Решетилівської  центральної районної та дитячої бібліотеки  учні 2 – В класу ЗОШ 1 ступеня, класний керівник Людмила Юріївна Пробийголова. Ми всі вдячні вчителю і учням за увагу і чудовий подарунок напередодні    свята – Всеукраїнського дня бібліотек.

 

 

        

 

 

 

  Красиві поетичні слова доторкнулися до серця кожного працівника бібліотеки. Розмаїття живих квітів, теплі дитячі посмішки, залишаться надовго в пам’яті. Директор Наталія Іванівна Денисенко пригостила учнів цукерками, чим викликала піднесений настрій у дітей.

 

 

     

 

 

 

«ЗАВІТАЙ В КОРОЛІВСТВО КНИЖКОВЕ»

 

Свято з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

 

Працівники Решетилівської районної бібліотеки для дітей запросили на театралізоване свято активних читачів - 4-Б клас, класний керівник  Ярощук Наталія Вікторівна. Цікаво і дотепно Читайлик і Нечитайлик розповіли дітям про книгу, читання, ставлення до читання, вияснили чи таки ж потрібно читати, скільки, коли і що читати. Бібліотекар Чеверденко А.І. провела цікаву літературну вікторину. Захід супроводжувався веселим настроєм.

 

 

      

 

 

   У цьому класі про важливість читання знають добре, багато прислів’їв про книгу назвали діти, вислови мудрих людей про книгу і читання.

 

        У другій частині свята учні переглянули цікаву відео презентацію «Найкращі і найнезвичайніші бібліотеки світу», підготовлену працівниками бібліотеки Горбач Т.А., Пономаренко Л.В., яка також викликала захоплення, емоційне задоволення від побаченого.

 

 

 

 

КНИГА ПОДОРОЖУЄ ДО МАЛЮКІВ

 

        Теплими вересневими днями  мами і малюки радіють осені, насолоджуються лагідним сонечком, масово виходять в дитячі парки Решетилівки, на дитячі площадки, бо в приміщенні гратися -  ще холоди  попереду.

 

 

 

         

 

       Працівники дитячої бібліотеки урізноманітнюють їх розваги. Вони виходять в найбільш відвідувані місця із журналами, казочками, періодикою для всієї родини. Так залучають до читання нових читачів.

 

 

 

 

 

1,2

Вхід на сайт

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz

Вгору